Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

Віктор Плохушко буде балотуватися на голову Генічеської ОТГ

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 334
Віктор Плохушко буде балотуватися на голову Генічеської ОТГ
Як стало відомо "Новому Візиту" , голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко розпочне боротьбу за посаду голови Генічеської ОТГ на майбутніх місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Сам Плохушко підтвердив нашому виданню бажання прийняти участь у виборах, проте не назвав з якою партію піде на виборчі перегони. Але якщо проаналізувати ситуацію, то варіантів у Віктора Олександровича не багато – або самовисуванець, або кандидат від провладної партії “Слуга народу”. В будь-якому випадку, якщо Віктору Плохушку нічого не завадить зареєструватися кандидатом на голову Генічеської об’єднаної громади, він буде одним із реальних претендентів на перемогу.

Нагадаємо, що на минулих місцевих виборах в 2015 році в статусі "депутата Щасливцевської сільради Плохушко" впевнено переміг в виборах на голову сільради. За цей час курортні села Щасливцеве та Генгірка отримали стрімкий розвиток, а Арабатська Стрілка стала одним з найкращих курортів не тільки Херсонщини, але й України.

Зазначимо, що після виборів єдина Генічеська ОТГ буде мати межі нинішнього Генічеського району
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.