Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

Село – наш дім, наше коріння і доля (відео)

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 1727
Село – наш дім, наше коріння і доля (відео)


Кожне місто, село має свою історію, свої звичаї та традиції. Має їх і наше рідне село Стрілкове, розташоване на Арабатській Стрілці, яка омивається водами Азовського моря та Сиваша. Історія села багата й цікава, де не забуваються звичаї і традиції та передаються із покоління у покоління, відроджуються й процвітають. Учні Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів добре знають, що село, у якому вони живуть і навчаються, їх спільний дім, тут їх коріння й доля, кровність і материнська пісня, тут живе їх дитинство. Ось чому вихованці Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів активно включилися у проект «Моє рідне село».

Цікавий матеріал про село зібрали учні 3 класу /класний керівник Н.В. Добрянська. У рамках проекту були проведені зустрічі з цікавими та знаними людьми села, людьми різних професій. Так, напередодні 70-річчя вигнання нацистських окупантів з України учні 3 класу зустрілися з ветераном другої світової війни П.А. Панкеєвим, який розповів про воєнне лихоліття та післявоєнні роки. Не залишилися діти і осторонь акції «Чисте село» та взяли найактивнішу участь у ній.

Восени разом із класним керівником діти здійснили екскурсії по рідному краю, милуючись краєвидами та слухали розповідь про його минуле і сучасність. Готуючи звіт про проведену роботу було знято аматорський фільм «Моє рідне село», у якому розповідається про славних земляків, про вчителів, інженерів, лікарів, землеробів, тваринників, комбайнерів та механізаторів, які живуть і працюють у рідному селі та й інших містах, але всіх їх об`єднує єдине коріння, бо всі вони родом із село Стрілкове. Тут пройшло їх босоноге дитинство та незабутня юність. Тож, бережімо ж славні традиції, звичаї та свята нашого села, звертається у аматорському фільмі «Моє рідне село» Н.В. Добрянська, класний керівник 3 класу до дітей, примножуймо здобутки його на радість дітям та онукам, бережімо ж наше село, не цураймося його свят та буднів, бо село – це криниця нашого родоводу, це наша велика родина.Отже, по проекту зроблено чимало та попереду чекає ще більша робота: дослідження, знахідки, зустрічі… Заступник директора школи з навчальної роботи Кукол Н.М.

Источник "Новый Визит"
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.