Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

За день з узбіччя доріг збирається майже 3 куби сміття

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 237
За день з узбіччя доріг збирається майже 3 куби сміття
Кожного дня з початку літа узбіччя доріг на території Щасливцевської сільської ради прибирають робітниці з благоустрою Ірина Щербакова та Ольга Кузьменко. За день дві жінки збирають уздовж траси біля двадцяти 160-літрових мішків сміття, це майже 3 куби. Вони виставляють їх уздовж дороги, а потім мішки забирає сміттєвоз КП “Комунсервіс”. На фото – “плоди” праці 16 серпня у районі міжнародної клініки. Тут особливо засмічені узбіччя через велику кількість людей, які приїжджають на гаряче джерело.

На жаль, засмічує вже прибрану трасу і техніка КП “Азовкомунсервіс”, яка вивозить сміття у відкритих кузовах, не покриваючи їх спеціальною тканиною від рознесення, через що сміття часом всипається прямо на дорогу.

Шановні мешканці та гості Арабатської Стрілки, просимо з повагою ставитися до праці інших людей та дотримуватися чистоти! І дякуємо всім, хто добросовісно відноситься до стану навколишнього середовища, наших вулиць, доріг, пляжів і не смітить!

«Щасливцевська сільська рада»
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.