Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

Мешканка Арабатки: Наша Генгірка стала в рази чистіша

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 566
Мешканка Арабатки: Наша Генгірка стала в рази чистіша
Цьогоріч багато хто з відпочивальників приємно здивовані чистотою на території Щасливцевскої сільради на Арабатській Стрілці. Як важають місцеві жителі, це пов`язано з ліквідацією вуличних контейнерних майданчиків і з переходом на підворовий збір ТБО у спеціальних смітєвих баках.

«Я хочу подякувати за чітку і якісну роботу наших комунальників. Цього літа саме за ініціативою Щасливцевської сільради у нас відмовились від загальних баків для сміття і перейшли до подвірних контейнірів.

Не всі підтримали цю ініціативу, деякий час чинився певний опір, але згодом, мені здається, всі зрозуміли наскільки це було правильно. Наша Генгірка стала просто в рази чистіша, зникли страшні сміттєзвалища навколо баків, а комунальники просто філігранно виконували свою роботу. Велика подяка і іх керівнику, і кожному з тих, хто бере в цьому участь.

А рішення щодо вивозу гілок і лисття — це просто супер! Молодці!«, — написала в Фейсбук Людмила Шаховська.

«Новий Візит»
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.