Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

Мешканець Стрілкового врятував двох потопаючих за день

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 402
Мешканець Стрілкового врятував двох потопаючих за день
Роман Цвєтков проживає у Стрілковому. Працює охоронником у Генічеській податковій. У відпустці пропонує відпочивальникам послуги атракціонів на базі відпочинку «Таврія». У перерві між справами… рятує людей.

— 19 липня на морі був шторм, — розповідає Роман. — Та ще й зворотна течія. Я сидів на батутах, коли підбігла дівчина з криками: «Рятуйте батька!».

На пристойній відстані від берега тонув чоловік віком приблизно 40 років. Роман Цвєтков одягнув надувний жилет, прив’язав до ноги мотузкою рятувальний круг і кинувся у бурхливе море.

— Думав, що не допливу, — розповідає. – Води наковтався до блювоти. Але все минулося. На берег потопаючого витягнув.

Не встиг стрілківець прийти до тями, як під воду пішла жінка років 35-ти. Першим на допомогу кинувся його напарник, але не доплив. Роману з жінкою, у якої почалася істерика, було нелегко, але і її на берег доставив. Зразу ж підбіг чоловік потопаючої, хрестячи себе й дружину…

Атракціонами на пляжах Роман Цвєтков почав займатись ще у 2009 році. З тих пір, каже, майже щороку людину або дві рятує. Кілька разів про це писали й місцеві газети.

При цьому порятунок потопаючих до його функцій не входить, але, по-перше, на базі відпочинку немає рятувальника, а по-друге, рідні тих, кого врятував, дякують стрілківцю зі словами: «У Вас це виходить краще за всіх!». Такі подяки, каже герой, його окрилюють.

"Новий День"
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.