Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

Щасливцевська сільська рада розпочала слухання щодо планів зонування та розвитку рекреаційних зон сел Щасливцеве та Генічеської Гірки

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 691
Щасливцевська сільська рада розпочала слухання щодо планів зонування та розвитку рекреаційних зон сел Щасливцеве та Генічеської Гірки
Щасливцевська сільська рада розпочала слухання щодо врахування громадських інтересів до проектів містобудівної документації на місцевому рівні: “Генеральні плани з планами зонування с. Щасливцеве та с. Генічеська Гірка Генічеського району Херсонської області з розвитком рекреаціоної зони”.

Мета проведення: врахування думки громадськості щодо цього проекту, а саме: щодо зонування с. Щасливцеве та с.Генічеська Гірка з розвитком рекреаційної зони для забеспечення планомірного, економічного, обгрунтованого і комплексного розвитку сел, підвищення рівня їх благоустрою та стоврення сприятливих умов життедіяльності для населення.

Пропозиції та зауваження приймаються з 12 по 31 січня (включно) 2018 року виконавчим комітетом Щасливцевської сільської ради в письмовій формі.

Детальнійше ознайомитися з проектом та формою надання зауважень можна на сайті "Щасливцевської сільської ради"
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.