Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

Найбільше туристичного збору зібрали на Арабатській стрільці

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 774
Найбільше туристичного збору зібрали на Арабатській стрільці


Цьогорічний курортний сезон - 2016 приніс до місцевих бюджетів Херсонської області 1 209 тис. грн. туристичного збору. Це на 556,4 тис. грн. перевищує торішній показник.

Найбільш привабливою для гостей регіону була курортна зона Арабатської стрілки, яка стала перлиною курортного сезону Херсонщини, та зібрала 498,2 тис. грн. туристичного збору. Другим по популярності став курорт на берегу Чорного моря у с. Залізний порт, туристи сплатили - 373 тис. гривень.

Відпочивальники м. Скадовська та с. Лазурного, які провели свої відпустки на узбережжі Херсонщини, залишили місцевим бюджетам 181 тис. грн. туристичного збору. Гості нашого краю сплачуть туристичний збір під час поселення у пансіонатах, готелях, базах відпочинку, приватних апартаментах та сприяють подальшому розвитку туристичної галузі на Херсонщині, повідомили в прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.

"Новый Визит"
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.