Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

Як туристи відпочивали цього літа на Арабатській Стрілці

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 494
Як туристи відпочивали цього літа на Арабатській Стрілці
Хто з нас не був на Арабатській Стрілці? Не були - одиниці, та їм хочеться сказати - наступного літа не витрачайте часу, дайте собі можливість поніжитися на янтарному піску та у надзвичайно теплій цілющій воді Азовського моря. Генічеській район підбив підсумки курортно-туристичного сезону 2017 року. Розвиток рекреаційної галузі є одним із пріоритетних та стратегічних напрямів розвитку Генічеського району. Загальний ресурсний потенціал району представлено фондом майже 60,0 тис. ліжко-місць. Протяжність берегової лінії, яка придатна для організації пляжів, складає майже 46 км.

У курортно-туристичному сезоні 2017 року були започатковані наступні нові іміджеві, розважальні та «екш» (тобто дієві) заходи: фестиваль краси та здоров’я Azov Health Fest, шаховий, тенісний та боксерський турніри, мотокрос, турнір з дзюдо та дитячий турнір з сумо, чемпіонат з стронгмену та міжнародний чемпіонат «Залізні Ігри». Все більшого розвитку набувають активні види туризму: віндсерфінг, кайтсерфінг, пейнтбол. Традиційно відбулись фестиваль «Рибацька вдача» та танцювальний фестиваль «Зірки Арабату». Всеукраїнський фестиваль національних культур «Таврійська родина» відсвятковано у 17 раз.

Цього літа туристи у великій кількості відвідали контактний «Сафарі-парк», дельфінарій «ОСКАР», аквапарк «ОАЗІС». Популярними були морські прогулянки на острів Бирючий. Кількість відпочиваючих з кожним роком все збільшується. За підсумками курортно-туристичного сезону 2017 року Генічеський район Херсонської області відвідало понад 839,0 тис. туристів.

Якщо провести аналіз надходжень до бюджетів всіх рівнів від оздоровчих установ, то ми побачимо їх постійний ріст. В цьому році очікується отримати податків і зборів у місцеві бюджети на рівні не менше 24,2 млн. грн. Вже надійшло до місцевих бюджетів понад 1 млн. грн. туристичного збору. Податок сплачується 49 закладами відпочинку (405,4 тис. грн.), фізичними особами-підприємцями (118,8 тис. грн.) та населенням, яке надає послуги з тимчасового розміщення без реєстрації господарської діяльності (484,7 тис. грн.). За даними сільських рад ситуація склалася наступним чином: Генічеська міська рада – 47,0 тис. грн., Стрілківська сільська рада – 112,3 тис. грн., Щасливцевська сільська рада – 849,4 тис. грн.

Проблемним питанням в Генічеському районі досі залишається розбудова мереж інженерної інфраструктури у місті та на Арабатській Стрілці (електропостачання, каналізаційна мережа, транспортне сполучення), санітарна очистка територій, розробка проекту встановлення прибережно-захисної смуги озера Сиваш.

Автор: Світлана Чистякова

Джерело «khersondaily.com»

Фото з власного сайту Арабат-Інфо
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.