Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

Нову газову свердловину на Арабатській Стрілці пробурять на суші

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 272
Нову газову свердловину на Арабатській Стрілці пробурять на суші
З наступного року на Стрілківському газовому родовищі “Чорноморнафтогаз” планує пробурити нову похилоскеровану свердловину на суші. ЇЇ вартість більше 60 млн гривень.

Про це сьогодні під час прес-конференції у Генічеській РДА повідомила керівник ПАТ “ДАТ “Чорноморнафтогаз” Світлана Нєжнова.

Це родовище на Арабатській Стрілці було відкрите ще у 1964 році і з 8 свердловин там залишилось лише 3. Наразі є загроза Їх обводнення.

За словами Нєжнової, у “Чорноморнафтогазі” нема засобів, щоб як слід робити обслуговувати газові свердловини у морі. Тому був погоджений уточнений проект розробки Стрілківського газового родовища з свердловиною на суші.

Як запевнила голова правління “Чорноморнафтогазу”, дуже важливо реалізувати цей проект, щоб забезпечити газом Генічеський район на існуючому рівні.

Більш детально про прес-конференцію у райдержадміністрації стосовно газозабезпечення Генічеського району району у наступних матеріалах .

"Новий Візит"
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.