Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

На Арабатській стрілці з'явиться археологічний музей

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 766
На Арабатській стрілці з'явиться археологічний музей
У "Сафарі-парку", розташованому на Арабатській стрілці в Херсонській області, планують створити археологічний музей в межах розширення території атракції. Про це розповів засновник і керівник туристичного об'єкту Олексій Гетта в інтерв’ю сайту «Херсонці»

"У найближчих планах – створення на території "Сафарі-парку" тераріуму для земноводних і ще одна ідея – археологічний музей нашого степового краю, адже у нас багатюща історія, тісно пов’язана з тваринним світом – ось і буде сприйняття в комплексі", - зазначив Гетта.

За його словами, територію парку вже збільшено до двох гектарів, розширення планується й надалі.

"До наступного року хочемо зробити парк в три гектари, щоб копитним було де побігати. Для наших тварин з’явилися нові комфортні вольєри, страусам і верблюдам вже значно розширили територію проживання. Хочеться, звичайно, й великі загони для оленів створити", – зазначив керівник "Сафарі-парку".

Поки ж впорядкували спеціальний майданчик для дітей "Бабусин дворик" з фонтаном і навісами для відпочинку відвідувачів.

«.ukrinform.ua»
Шановні гості сайту Арабат інфо нагадуємо Вам про те, що у нас працює мобільний додаток, в якому розміщені всі новини Арабатської Стрілки і вся необхідна інформація про відпочинок на кращому курорті України.

Мобільний додаток працює на android і ви можете його завантажити перейшовши по нашому «посиланню» у плеймаркету.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.