Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

НАС ЄДНАЄ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО (відео)

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 1034
НАС ЄДНАЄ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО (відео)


У Генічеську створено відеокнигу «НАС ЄДНАЄ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО». Цей проект проводиться за ініціативою відділу культури Генічеської РДА, РБК та інформаційного – порталу «Новий Візит». Його мета: вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка, популяризація творчої спадщини Великого Кобзаря, виховання у дітей та молоді любові до рідної мови та своєї країни, виявлення талановитих читців.

З 24 по 26 лютого в Генічеському РБК твори Т.Г.Шевченка читали на відеокамеру 44 учасника ( віком від 6 до 75 років). Читці обирали твори за власним бажанням. Оцінити їх майстерність можна на інформаційному – порталі "Новий Візит" під час глядацького голосування з 29 лютого по 4 березня до 23:59 години .

Ознайомитися з виступами учасників можна на сайті "Нового Візиту " та віддати свої голоси за декілька читців, які вам більше всього сподобалися. Підсумки проекту будуть підведені під час урочистостей, які відбудуться 09 березня 2016 року о 11:00 в парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка.

ВИСТУПИ УЧАСНИКІВ:Проголосувати за учасника ви можете на сайті "Нового Візиту "
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.