Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

Діти військових безкоштовно відвідали дельфінарій "Оскар"(фото)

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 1013
Діти військових безкоштовно відвідали дельфінарій "Оскар"(фото)


Те, що трапляється з тобою вперше - не забувається ніколи в житті!

Вчора, вперше за життя, дітки військових торкалися теплого прекрасного створіння - чорноморського дельфіна!

Чудовий виступ розумничок, бризки води та незабутні враження - все це завдяки патріотичному керівницітву мережі дельфінаріїв "Оскар" http://oskar.org.ua

Ми дуже вдячні за безкоштовні квитки, а головне за можливість побачити морських створінь так близько як ніколи. Окрема подяка заступникові голови Генічеської РДА - Бекіровій Гульнарі Решатівні за всебічне сприянна та допомогу в організації цього чудового заходу для дітей військових та загиблих.

Незважаючи на те, що наші дітки приїхали на відпочинок із різних куточків України, керівництво Генічеського району поставилося до нас як до рідних :) Це особливо тішить, адже доводить ще раз просту істину - чужих дітей НЕ буває!

"Ксенія Фесік"


Діти військових безкоштовно відвідали дельфінарій "Оскар"(фото) Діти військових безкоштовно відвідали дельфінарій "Оскар"(фото) Діти військових безкоштовно відвідали дельфінарій "Оскар"(фото)
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.