Вход Регистрация

Арабат-инфо

- это информационно-туристический портал о Арабатской стрелке - уникальном месте для отдыха и оздоровления.Здесь будут публиковаться самые свежие новости, касающиеся Арабатской стрелки.

Постачальник останньої надії. Нафтогаз почав обслуговувати 270 тис. споживачів Херсонської області

Опубликовал: RedactoR Комментариев: 0 Просмотров: 608
Постачальник останньої надії. Нафтогаз почав обслуговувати 270 тис. споживачів Херсонської області
НАК «Нафтогаз України» повідомляє, що газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яка виконує функцію постачальника «останньої надії» (ПОН) на ринку газу підтримав 270 тисяч клієнтів Херсонщини. «Їх попередній постачальник не зміг купити газ на ринку, хоч його достатньо в трейдерів, а сховища рекордно заповнені.

І люди почали від сьогодні отримувати газ від Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", яка в якості ПОН додатково виконує функцію «страховки» на ринку», – йдеться у повідомленні.

У компанії також зазначили, що газ від ПОН для споживачів буде дешевший. Так, тариф ТОВ «Херсонрегіонгаз» – 8,20 грн за куб., а вартість газу в рамках постачальника «останньої надії» складає 6,77 грн за куб. ПОН є «страховкою» для людей, які раптово втратили свого постачальника.

Під час форс-мажорів ПОН забезпечує споживача газом протягом двох місяців, поки той шукає постачальника. Тож мешканці Херсонщини повинні обрати собі нового постачальника з біля «50-ти», які зараз присутні на ринку. Нагадаємо, наприкінці червня Кабмін призначив «Нафтогаз» постачальником «останньої надії» на ринку газу на три роки.

Раніше повідомлялося, що з 1 серпня 2020 року завершив дію режим покладення спеціальних обов’язків на ринку природного газу (ПСО). Ціни на газ для своїх побутових і непобутових клієнтів кожен постачальник визначає самостійно.

Источник: «kosatka.media/»
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.